PLAC ZABAW – WYMIANA SPRZĘTU

Przygotowujemy się do wymiany drewnianego zamku ze zjeżdżalnią znajdującego się na placu zabaw, który niestety nie nadaje się już do naprawy. Jedna część zamku (drabinki) została już wyłączona z użytku. Z pozostałych części, po drobnych naprawach, dzieci mogą jeszcze przez jakiś czas korzystać. Ale we wrześniu z pewnością trzeba będzie go zlikwidować. Nasze przedszkole otrzymało ofertę nowego sprzętu, który da się rozmiarem wkomponować w teren gumowych płytek zabezpieczających przed upadkiem, a znajdujących się jeszcze w dobrym stanie – plac metalowy PM 11 (wizualizacja sprzętu w linku: http://www.dolpo.pl/produkty/pm-metalowe-place-zabaw/plac-zabaw-pm011/). Koszt nowego sprzętu będzie wynosił brutto 24 723,00 zł. Gdyby ktoś miał możliwość i chciał wspomóc finansowo to przedsięwzięcie – bardzo do tego zachęcamy. Pieniądze można wpłacać na konto przedszkola (Przedszkole im. Jana Pawła II Zgromadzenia Sióstr Urszulanek SJK, 71 1020 3466 0000 9302 0112 8974). Za wszelkie ofiary złożone na ten cel, w imieniu personelu oraz dzieci, serdecznie dziękujemy!