Podziękowanie za ofiary na ksero dla przedszkola

W imieniu dzieci i pracowników naszego przedszkola składam serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom – tym znanym i nieznanym – za podarowane z serca wpłaty, w trudnym czasie pandemii, które przeznaczymy na zakup nowej kserokopiarki. W sumie, ze wszystkich zbiórek: gotówkowych, przelewowych oraz tych, które zostały zebrane poprzez zorganizowaną przez rodziców akcję na facebooku otrzymaliśmy kwotę 5 835,00 zł., która znacznie przekroczyła potrzebną sumę.

Po szczegółowym rozeznaniu różnych ofert i konsultacjach ze specjalistami, zdecydowaliśmy się na zakup sprzętu poleasingowego: Konica Minolta Bizhup C224e, za 4 500,00 zł.  z firmy  AXES, z Nowego Targu, z dwuletnim okresem gwarancji. Pozostałą kwotę przeznaczymy na zakup tonerów.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim zaangażowanym w zbiórkę i ofiarodawcom, ponieważ jest to cenne narzędzie wspomagające proces edukacyjno-wychowawczy naszych dzieci i bardzo ułatwiające pracę nauczycieli. Bóg zapłać!