Spotkanie z przedstawicielami Państwowej Straży Pożarnej

1. 10. 2019r. w naszym przedszkolu pojawili się bardzo wyjątkowi goście- Strażacy  z jednostki Państwowej Straży Pożarnej w Zakopanem. W trakcie spotkania dzieci  wysłuchały  opowieści  o trudnej i niebezpiecznej pracy strażaka, dowiedziały się także w jakich okolicznościach można wezwać Straż Pożarną. Dzieci mogły z bliska oglądać wozy strażackie i sprzęt pożarniczy.Strażacy zaprezentowali również dzieciom pokaz lania wody wężem strażackim.

Składamy serdeczne podziękowania panu Andrzejowi Król- Łęgowskiemu i pozostałym Strażakom z jednostki PSP w Zakopanem, za umożliwienie naszym przedszkolakom poznania zawodu strażaka z bliska! 🙂

                                                      -grupy: Maluchy, Małe Średniaki, Średniaki, Starszaki