Ważne informacje dla rodziców z grupy Starszaków

  1. Dnia 8.11.2018 r. (tj. czwartek) odbędzie się nagranie piosenki patriotycznej pt.: “Serce w plecaku” w wykonaniu grupy Starszaków. Nagranie będzie zgłoszone do internetowego konkursu patriotycznego pt.: “KTO TY JESTEŚ?” i umieszczone na stronie facebookowej i internetowej przedszkola. Film będzie ogólnodostępny (nie zahasłowany). W celu wyrażenia zgody na udział dzieci w konkursie będziemy zbierały Państwa podpisy. W dniu nagrania chłopcy będą ubrani w strój żołnierski (stroje mamy w przedszkolu), natomiast dziewczynki będą miały białe koszule lub bluzki, czerwoną spódniczkę, białe rajstopy oraz eleganckie buty (mogą być balerinki). Uprzejmie prosimy o wcześniejsze przyniesienie stroju (najlepiej na wieszaku), a dniu 8 listopada uczesanie dziewczynek w warkocze i zawiązanie ich czerwonymi tasiemkami.
  2. Dnia 10.11.2018 r. (tj. sobota) odbędzie się uroczystość patriotyczna z okazji Dnia Niepodległości. Dzieci z naszej grupy występują w strojach regionalnych. Jeżeli strój jest przydzielony w przedszkolu prosimy o założenie dzieciom w tym dniu białych koszulek na ramiączkach, dziewczynkom rajstop, a chłopcom białych skarpetek. Dziewczynki proszę uczesać w warkocze (z tasiemkami).

Dziękujemy,

Pani Ania i Pani Sylwia 🙂