ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 2022r.

W niedzielę 06.11.2022r. w naszym urszulańskim przedszkolu obchodziliśmy Święto Niepodległości.

Najpierw wspólnie ze wszystkimi dziećmi, ich rodzicami i rodzeństwem oraz naszymi pracownikami, modliliśmy się za Ojczyznę podczas Eucharystii sprawowanej przez księdza Kapelana Krzysztofa M. Następnie razem z przedszkolakami śpiewaliśmy pieśni patriotyczne, których zwieńczeniem był z dumą odśpiewany hymn państwowy – “Mazurek Dąbrowskiego”. A po nim wyczekiwany poczęstunek : wspaniale przygotowane przez nasze Panie kucharki bigos, ciasteczka, herbata i kawa. Na zakończenie każde dziecko otrzymało “ŚWIĘTULANKĘ”, czyli przytulankę Bożego Rycerza – Michała Archanioła.

Z serca DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM (!!!) za obecność, wspólne świętowanie w radości, a Rodzicom za hojnie składane ofiary na “Świętulanki”.